mēs ļaujam kokam runāt

LegnoLL – līderis poliuretāna laku un krāsu tirdzniecībā Latvijā

 

LegnoLL dibināts 2002. gadā. Tajā laikā Latvijā bija izveidojusies īpatnēja situācija koksnes apdares materiālu tirgū. Tajā dominēja skandināvu un vācu ražotāji, taču visi zināja, ka lielākais mēbeļu ražotājs Eiropā un līderis gan kvalitātes, gan modes ziņā ir Itālija. Tā radās ideja piedāvāt Latvijas tirgū Itālijas ražotāja Milesi koksnes apdares materiālus.

Milesi

Milesi kompānija (www.milesi.com) ir lielākā koksnes apdares laku un krāsu piegādātāja Eiropā. Tās vēsture kā ģimenes uzņēmumam aizsākusies 1947. gadā. Mūsdienu Milesi pilnībā iederas slavenajā Itālijas mēbeļu ražotāju industrijā. Milesi laku un krāsu kvalitātei ir visaugstākais līmenis, zināmā mērā nosakot koksnes apdares materiālu modi. Piemēram, tagad Milesi speciālisti strādā pie laku un krāsu ražošanas formulu pastiprinātas kontroles, lai tās būtu draudzīgākas cilvēkam un videi, tāpat tas eksperimentē ar nanotehnoloģijām. Apbrīnojami, ka Milesi produkti ienāca Latvijā tik vēlu. Jāteic gan, ka tos ražo uz poliuretāna (PU) bāzes, un LegnoLL nācās pielikt daudz pūļu, lai lauztu vietējos domāšanas stereotipus un pierādītu, ka Milesi lakām un krāsām ir daudz priekšrocību salīdzinājumā ar skābās cietēšanas un nitro bāzes apdares materiāliem.

Misija un vīzija

LegnoLL misija ir viennozīmīga – piedāvāt vietējiem koka meistariem labāko, t.i., kvalitatīvas poliuretāna lakas un krāsas koka apdarei, lai klientu produkti iegūtu labāko vizuālo, funkcionālo un estētisko izskatu. Mēs, protams, stiprināsim savas līdera pozīcijas šajā tirgus segmentā un piedāvāsim arvien plašāku produkcijas sortimentu. Tā kā viens no mūsu darbības filozofijas stūrakmeņiem ir individuāls darbs ar katru klientu – lielu vai mazu, mūsu mērķis ir kļūt par atzītu konsultatīvu centru koksnes apdares jomā. Daļēji tas ir viens no iemesliem, kāpēc LegnoLL izveidojis šo mājas lapu, – tā sniegs pamatinformāciju par mūsu produktiem, bet tie, kuri lapā ielogosies, saņems papildu rekomendācijas par laku un krāsu lietošanu.

Meistari

LegnoLL panākumu pamatā ir uzņēmumā strādājošie meistari. Tieši tā – mūsu darbinieki nav pārdevēji. Viņi paši ir amatnieki un meistari ar lielu praktisku pieredzi. Sākumā viņi brauca pa Latviju un rādīja, stāstīja un pierādīja. Arī tagad viņi ir gatavi doties pie klienta uz jebkuru vietu Latvijā un uz vietas risināt klientam nepieciešamos jautājumus par koksnes apdari. Cik vien ilgi nepieciešams. Koksnes apdare – tā ir smalka lieta un būtībā radošs process. Tāpēc droši var teikt, ka mūsu meistari reizē ir arī mākslinieki. Klientu attieksme, izvēloties produktu, ir ļoti dažāda un dažreiz tā ir ļoti kaprīza. Tāpēc mūsu meistariem jābūt arī labiem diplomātiem. LegnoLL nešķiro klientus pēc lieluma – ja kādam vajag “saķīmiķot” 1 litru īpašas krāsas, mēs to darām tikpat atbildīgi kā nodrošinot lielu pasūtījumu, kas mērāms simtos litru. Tāpēc mūsu meistari ir demokrātiski, atsaucīgi un ieinteresēti rezultātā. Visa pamatā ir atrast optimālo individuālo risinājumu katram klientam. Mēs sakām tik daudz labu vārdu par saviem meistariem ne jau reklāmas dēļ, bet tāpēc, ka tie patiesi ir mūsu uzņēmuma panākumu pamatu pamats.


Sadarbības partneri: