mēs ļaujam kokam runāt

Koka lakas un krāsas
kā valoda

 

Koksnes apdares materiāli piešķir koka izstrādājumiem galīgo vizuālo un estētisko izskatu. Tieši krāsu, faktūru, toņu un spīduma kopums rada to unikālo un neatkārtojamo koka virsmas sajūtu, kas, piemēram, mēbeles formai dod tās īpašo “runu” telpā un... arī laikā. LegnoLL misija ir piedāvāt labākās lakas un krāsas koka profesionālai apdarei. Kā teikts LegnoLL devīzē – “mēs ļaujam kokam runāt”, jo tikai tad koks pa īstam iegūs valodu, kad lakas un krāsas tiks pareizi izvēlētas un uzklātas.

LegnoLL jau vairāk nekā 10 gadus piedāvā slavenā itāļu ražotāja Milesi augstākās klases materiālus koksnes profesionālai apdarei un ir kļuvis par līderi poliuretāna laku un krāsu tirdzniecībā Latvijā. Ar lepnumu var teikt, ka LegnoLL ir apmēram 700 klientu – gan lielu un vidēju, gan mazu. Tas panākts ar neatlaidīgu darbu un patiecoties LegnoLL meistariem, kuri pratuši izcilās itāļu kvalitātes lakas un krāsas piemērot vietējiem apstākļiem un vietējo amatnieku mentalitātei, turklāt vienmēr piedāvājot labākos un kvalitatīvākos risinājumus jebkura klienta vēlmju realizācijai

Šajā ziņā LegnoLL ir unikāls biznesa uzņēmums, kura atpazīstamību gadu gadiem neveidoja mākslīga ārēja reklāma un mārketings, bet slava, kas izplatījās no darba uz darbu. Tēlaini runājot – Koka meistari bija atraduši Laku un Krāsu meistarus un tos ieteica cits citam. Profesionalitāte un augstvērtīgs izejmateriāls (Milesi) bija labākā reklāma.

Mūsu klienti ir gan individuālie darba darītāji, gan mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Tie ir mēbeļu, durvju un logu ražotāji, koka ēku būvnieki, kokapstrādes un galdniecības meistari, mēbeļu restauratori.


Sadarbības partneri: